„BaByliss AS970E“ garbanotas džiovintuvas, juodas 650 W, 98,4 colio (2,5 m)
„BaByliss AS970E“ garbanotas džiovintuvas, juodas 650 W, 98,4 colio (2,5 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tinka plaukų storiui | Storas, Plonas, Vidutinis |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Pakabinamas | Ne |
| Keraminė danga | Taip |
| Ištraukiamas šepetys | Ne |
| Šerių medžiaga | Nailono/šerno šeriai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Dviguba įtampa | Ne |
| Galia | 650 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Statinės skersmuo | 5 cm |
| Šepetėlio galvutės skersmuo | 5 cm |
| Šepetėlio galvutės 2 skersmuo | 3,8 cm |
| Gylis | 52 mm |
| Ūgis | 60 mm |
| Plotis | 360 mm |
| Svoris | 325 g |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų tekstūravimas | Taip |
| Joninė funkcija | Taip |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Besisukantis šepetys | Taip |
| Automatinis sukimasis | Taip |
| Jonų kondicionavimas | Taip |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai, Ploni plaukai |
| Kairė ir dešinė sukimas | Taip |
| Antistatinis stilius | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Nustatymų skaičius | 2 |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Tinka plaukų ilgiui | Ilgas, Vidutinis |
| Garbanojimo geležies forma | Tiesios statinės formos |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Kryptinis sukimasis | Taip |
| Garbanojimo kryptys | Teisingai, Kairė |
| Technologijos | Šilta |
| Greičių skaičius | 2 |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Tipas | Plaukų formavimo rinkinys |
| Tikslas | Sausiems / šlapiems plaukams |
| Plaukų šukos | Ne |
| Šaunus patarimas | Ne |
| Priedų kiekis | 4 |
| Laikiklis | Ne |
| Šepetėlių skaičius | 2 |
| Kelioninis krepšys | Taip |
| Pridedama įkrovimo stotelė | Ne |
| Apsauginiai dangteliai | Ne |
| Plaukų priežiūros reikmenys | Šepetėlio galvutė |
| Maišelis | Ne |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 4 vnt. |
| Šildymo kilimėlis | Ne |
| Pridedamas karščiui atsparus kilimėlis | Ne |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Rankinis | Taip |
| Indikacinė lemputė | Ne |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Temperatūros indikatorius | Ne |
| Belaidis | Ne |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Kabelio spalva | Juoda |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050153829 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 465 cm³ |
| Padėklo GTIN (EAN/UPC) | 43030050153826 |
| Padėklo bruto tūris | 1726 dm³ |
| Produktai paletės sluoksnyje | 48 vnt. |
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Padėklo grynasis aukštis | 165,4 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 300 mm |
| Produktai paletėje | 192 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 375 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 413 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 32 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 5,55 kg |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Padėklo bruto svoris | 243,2 kg |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės kiekviename padėklo sluoksnyje | 8 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Padėklo bendras aukštis | 179,8 cm |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 4 vnt. |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Įspėjimai | Nenaudoti šalia vandens., Prietaisą reikia reguliariai valyti, kad jis neperkaistų. Venkite sąlyčio su šlapiomis rankomis. |