BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler karšto oro šepetys, juodas, metalinis 700 W 98,4 colio (2,5 m)
BaByliss AS773E Hydro Fusion Air Styler karšto oro šepetys, juodas, metalinis 700 W 98,4 colio (2,5 m)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Padėklo grynasis aukštis | 180,6 cm |
| Padėklo grynasis ilgis | 120 cm |
| Padėklo grynasis plotis | 80 cm |
| Produkto spalva | Juoda, Akvamarinas, Metalinis |
| Keraminė danga | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 700 W |
| Svoris | 447 g |
| Vamzdelio skersmuo | 5 cm |
| Gylis | 80 mm |
| Plotis | 367 mm |
| Ūgis | 80 mm |
| Tipas | Karšto oro šepetys |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Keraminė šildymo sistema | Taip |
| Greičių skaičius | 2 |
| Joninė funkcija | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Technologijos | Šilta |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Nešiojimo dėklas | Ne |
| Šepetėlių skaičius | 1 |
| Pridedamų šepetėlių galvučių skaičius | 1 vnt. |
| Šaunus patarimas | Ne |
| Pridedamos karščiui atsparios pirštinės | Ne |
| Plaukų šukos | Ne |
| Apsauginiai dangteliai | Ne |
| Pridedama įkrovimo stotelė | Ne |
| Kelioninis krepšys | Ne |
| Laikiklis | Ne |
| Maišelis | Ne |
| Priedų kiekis | 1 |
| Šildymo kilimėlis | Ne |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Belaidis | Ne |
| Laido ilgis | 2,5 m |
| Pavojinga aplinkai | Ne |
| Temperatūros indikatorius | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 3,57 kg |
| Padėklo bruto svoris | 194,4 kg |
| Sluoksnių skaičius paletėje | 6 vnt. |
| Padėklo bendras aukštis | 195 cm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 335 mm |
| Išorinių dėžių skaičius padėklų sluoksnyje | 6 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 295 mm |
| Padėklo bruto tūris | 1872 dm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės tūris | 405 cm³ |
| Pagrindinė (išorinė) dėžutė GTIN (EAN/UPC) | 33030050165341 |
| Padėklo bendras plotis | 80 cm |
| Padėklo bendras ilgis | 120 cm |
| Produktai paletėje | 216 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 410 mm |
| Produktai paletės sluoksnyje | 36 vnt. |
| Produktų skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžutėje | 6 vnt. |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ant paletės | 36 vnt. |
| Įspėjimai | Venkite sąlyčio su šlapiomis rankomis., Prietaisą reikia reguliariai valyti, kad jis neperkaistų. Nenaudokite šalia vandens. |