- Prekė sandėlyje
ADLER AD 2248WC PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS, BALTA IR ŠAMPANO SPALVA
ADLER AD 2248WC PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS, BALTA IR ŠAMPANO SPALVA










ADLER AD 2248WC PLAUKŲ DŽIOVINTUVAS, BALTA IR ŠAMPANO SPALVA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Foldable handle | No |
| Product colour | White, Champagne |
| Minimum power | 1800 W |
| Maximum power | 2400 W |
| Height | 270 mm |
| Width | 95 mm |
| Length | 223 mm |
| Cord length | 1.8 m |
| Cold air | Yes |
| Diffuser | Yes |
| Number of speeds | 2 |
| Ionic function | Yes |
| Suspension bracket | Yes |
| Number of temperature settings | 3 |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Warnings | Do not use near water or in a humid environment., Keep out of the reach of children., Do not leave the appliance unattended during use. |