Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
laidinė žaidimų pelė su mygtukais, 3600 DPI,
Greito DPI mygtukas (1200–3600 dpi)
Spalvą keičiantys LED šviesos efektai
Guma dengtas viršus geresniam sukibimui ir kontrolei
Praktiškas, nesiveliantis nailono tinklelio laidas
| Santrauka | „Gembird MUSG-RGB-01“. Formas: Dešinės rankos. Įrenginio sąsaja: USB A tipo, Judėjimo skiriamoji geba: 3600 DPI, Mygtukų tipas: Spausti mygtukai, Mygtukų kiekis: 7, Slinkties tipas: Žiedinis. Maitinimo šaltinis: Kabelis. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=12179 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,2 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,15 |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judėjimo skiriamoji geba | 3600 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Žiedas |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Guminės rankenos | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Gylis | 124 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Svoris | 200 g |
| Plotis | 71 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 50 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 293 g |
| Pakuotės plotis | 150 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716070 |
| Modelis | MUSG-RGB-01 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 12 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002479 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,292 kg |