- Prekė sandelyje
Žaidimų pelė Steelseries Rival 5, juoda
Žaidimų pelė Steelseries Rival 5, juoda



Žaidimų pelė Steelseries Rival 5, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STEELSERIES, Steelseries |
| Modelis | Rival 5 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Laidinės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 100 - 18000 |
| Mygtukų skaičius | 9 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Funkcijos | Nėra |
| Ilgis | 128.8 mm, 119 mm. |
| Plotis | 63.4 mm, 185 mm. |
| Aukštis | 28.2 mm, 49 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Ergonomiškas dizainas. Tinka dešinei rankai |
| Svoris | 0.18 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |