- Prekė sandelyje
Žaidimų pelė Steelseries Rival 3 Wireless Gen 2, balta
Žaidimų pelė Steelseries Rival 3 Wireless Gen 2, balta



Žaidimų pelė Steelseries Rival 3 Wireless Gen 2, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STEELSERIES, Steelseries |
| Modelis | Rival 3 Wireless Gen 2 |
| Spalva | Balta sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | Bluetooth / 2.4GHz |
| Jautrumas (DPI) | 18000 - 18000 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Reakcijos laikas | 1.9 ms |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Funkcijos | Programuojami mygtukai |
| Ilgis | 120.6 mm, 46 mm. |
| Plotis | 67 mm, 86 mm. |
| Aukštis | 38 mm, 153 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.577 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |