- Prekė sandelyje
Žaidimų pelė Razer Razer Basilisk V3 35K, juoda
Žaidimų pelė Razer Razer Basilisk V3 35K, juoda



Žaidimų pelė Razer Razer Basilisk V3 35K, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RAZER, Razer |
| Modelis | Razer Basilisk V3 35K |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Laidinės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 100 - 35000 |
| Mygtukų skaičius | 11 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Funkcijos | Programuojami mygtukai |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Ilgis | 130 mm, 220 mm. |
| Plotis | 75.1 mm, 165 mm. |
| Aukštis | 42.5 mm, 100 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.19 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |