- Prekė sandėlyje
SAVIO MB-03 belaidė pelė
SAVIO MB-03 belaidė pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Illumination | No |
| Thumb rest | No |
| Adjustable height | No |
| Built-in display | No |
| Product colour | Black |
| LED indicators | No |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Rechargeable | No |
| Battery type | AA |
| Power source | Batteries |
| Number of batteries supported | 1 |
| Width | 60 mm |
| Mouse weight | 51 g |
| Height | 99 mm |
| Depth | 39 mm |
| Weight | 51 g |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 7, Windows 10, Windows 11, Windows XP, Windows Vista |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Cover included | No |
| Wrist rest | No |
| Batteries included | No |
| Mouse pad included | No |
| Receiver included | Yes |
| Charging dock included | No |
| User guide | Yes |
| Certification | Information of the utilization of electrical and electronic equipment This symbol indicates that electrical appliances should not be discard- ed with other household waste. Used equipment should be handed over to a local collection point for this type of waste or to a recycling center. Please contact your local authorities for information about disposal methods available in your area. Waste electrical equipment may contain hazardous sub- stances (e.g. mercury, lead, cadmium, chromium, phthaltes) which can get into air, soil and groundwater when leaking from used appliances. Environmental pollution with these substances leads to their bioaccumulation, causing lesion of disease in living organisms, which would pose a risk to human and animal health or life. Households may contribute to environmental protecion by proper waste collection. In such way, hazardous substances from the equipment are neutralized and valuable secondary raw materials are reused for production of new equipment. |
| Purpose | Universal |
| Fingerprint reader | No |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | No |
| Programmable mouse buttons | No |
| Multi-device support | No |
| Recommended usage | Universal |
| Keypad integrated | No |
| Scrolling directions | Vertical |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth | No |
| Scroll | Yes |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons quantity | 2 |
| Frequency band | 2400 MHz - 2483.5 |
| Movement resolution | 1000 DPI |
| Waste Electrical and Electronic Equipment (WEEE) compliance | Yes |
| Retractable cable | No |
| Customizable weight | No |
| Works on any surface | No |
| Cable length | 0 m |
| Packaging content | Wired mouse MB-03 USB receiver User manua |
| Technical features | • Interface: USB receiver • Frequency band in which the radio equipment operates: 2400 MHz - 2483.5 MHz • Maximum radio-frequency power transmitted in the frequency band in which the radio equipment operates: 4 dBm • Optical resolution: 1000 DPI • Power supply: 1 × battery AA (not included) • Dimensions: 99 × 60 × 39 mm • Weight: 51 g • Colour: Black • Compatibility: Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| Compatible operating systems | • Compatibility: Windows XP, Vista, Win 7 / 8 / 10 / 11, Linux, macOS, Android |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Product dimensions | 99 × 60 × 39 |
| Product or Article Information Sheet available? | Yes |