- Prekė sandėlyje
PELĖ ŽAIDIMŲ GXT928 HELOX TRUST JUODA
PELĖ ŽAIDIMŲ GXT928 HELOX TRUST JUODA



PELĖ ŽAIDIMŲ GXT928 HELOX TRUST JUODA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT 928 Helox |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Laidinės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | USB Type-A |
| Jautrumas (DPI) | 200 - 6400 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Funkcijos | Nėra |
| Ilgis | 125 mm, 145 mm. |
| Plotis | 64 mm, 180 mm. |
| Aukštis | 38 mm, 45 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.147 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |