Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
LIV belaidis
Itin lengva ir itin tiksli LIV belaidė ARGB foninio apšvietimo pelė yra mūsų kreipimasis į žaidėjus ir visus kitus naudotojus, kuriems svarbūs tikslūs judesiai ir akį traukiantis dizainas. Kiekvienas komponentas – nuo tobulai subalansuoto korpuso iki „PixArt PAW3311“ jutiklio – užtikrina ištvermę ir tikslumą net ir intensyviausiems žaidimo seansams.
LIV belaidis
Puikiai subalansuota pelė, sverianti vos 69 g. Su lipnia lipnia juosta „LIV Wireless“ yra optimizuota itin tiksliems ir greitiems judesiams. Prijunkite ją USB laidu, prisijunkite naudodami „Bluetooth“ arba 2,4 GHz belaidį ryšį ir esate pasiruošę žaisti. Kvėpuojantis „LIV Wireless“ korpusas yra mūsų pačių sukurtas dizainas. Jis sujungia puikų oro srautą su greitu ir visiškai kontroliuojamu judesiu. Kartu su garsiuoju „PixArt PAW3311“ jutikliu, užtikrinančiu maksimalią 12 000 DPI raišką ir 300 IPS sekimo greitį, pelė yra puikus pasirinkimas reikliems vartotojams. Dėl specialios programinės įrangos galite reguliuoti jos foninį apšvietimą ir kitas funkcijas pagal savo pageidavimus.
| Santrauka | ENDORFY LIV Wireless. Formas: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Judesio raiška: 12000 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 5, Slinkties tipas: Ratukas. Apšvietimo spalva: Mėlyna, Žalia, Raudona. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda, Mėlyna |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://endorfy.com/en/product/liv-wireless/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,095 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,145 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 60 |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pelės sekimo greitis | 300 ips |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 12000 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 6 |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Mėlyna/Žalia/Raudona |
| Produkto spalva | Juoda, mėlyna |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 126 mm |
| Ūgis | 39,3 mm |
| Svoris | 69 g |
| Plotis | 65,7 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Modelis | EY6A018 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0006888 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,162 kg |