- Prekė sandelyje
PELĖ BELAIDĖ XIAOMI LITE 2 JUODA
PELĖ BELAIDĖ XIAOMI LITE 2 JUODA



PELĖ BELAIDĖ XIAOMI LITE 2 JUODA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | XIAOMI, Xiaomi |
| Modelis | Lite 2 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jungties tipas | 2.4 GHz |
| Jautrumas (DPI) | 1000 - 1000 |
| Mygtukų skaičius | 2 |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 10 m |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Ilgis | 108.5 mm, 119 mm. |
| Plotis | 57.5 mm, 80 mm. |
| Aukštis | 35.6 mm, 42 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.103 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |