-
−1%
NATEC Ruff Plus pelė Dešinysis A tipo USB optinis 1200 DPI
NATEC Ruff Plus pelė Dešinysis A tipo USB optinis 1200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Ūgis | 36 mm |
| Gylis | 117 mm |
| Svoris | 69 g |
| Plotis | 62 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“, „Windows 8“, „Windows 7“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas |
| Programuojami pelės mygtukai | Ne |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |