Natec Genesis Blackbird 2 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI
Natec Genesis Blackbird 2 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI





Natec Genesis Blackbird 2 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Plotis | 73 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Svoris | 89 g |
| Ūgis | 44 mm |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Prijunk ir žaisk | Taip |