NATEC Crake 2 pelė, universali dešiniarankiams, belaidė RF pelė + „Bluetooth“ optinė, 2400 DPI
NATEC Crake 2 pelė, universali dešiniarankiams, belaidė RF pelė + „Bluetooth“ optinė, 2400 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Balta |
| Vertikalus dizainas | Taip |
| Apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Įkraunamas | Ne |
| Ūgis | 69 mm |
| Svoris | 111 g |
| Plotis | 84 mm |
| Gylis | 112 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 11“, „Windows 7“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Androidas, iOS |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Tikslas | Universalus |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Integruota atmintis | Ne |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Jutiklio tipas | PixArt PAW3212 |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 4 |
| Mygtukų funkcijos | Įjungta, DPI jungiklis, Išjungta |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Programuojami pelės mygtukai | Ne |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |