Natec Wireless Mouse Toucan Pink White 1600DPI
Natec Wireless Mouse Toucan Pink White 1600DPI




Natec Wireless Mouse Toucan Pink White 1600DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Rožinė |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Ūgis | 38 mm |
| Svoris | 49 g |
| Gylis | 100 mm |
| Plotis | 60 mm |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android 4.0“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows XP“, „Windows 10“, „Windows 7“, „Windows 8“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| RF perdavimo diapazonas | 10 metrų |