- Prekė sandėlyje
NATEC BELAIDĖ PELĖ HARRIER 2 1600DPI BT 5.1
NATEC BELAIDĖ PELĖ HARRIER 2 1600DPI BT 5.1
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Silent click | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| Height | 37 mm |
| Width | 64 mm |
| Depth | 104 mm |
| Windows operating systems supported | Linux Fedora FC8, Windows 11, Windows 8, Mac OS 10.6.2, Windows 10, Windows 7 |
| Purpose | Office |
| Movement detection technology | Optical |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Bluetooth | Yes |
| Recommended usage | Universal |
| Buttons quantity | 4 |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Plug and Play | Yes |
| Warnings | Keep away from sources of heat., The product must be protected from moisture., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. |