NATEC belaidė pelė EUPHONIE PRO BT 5.0 4000 DPI
NATEC belaidė pelė EUPHONIE PRO BT 5.0 4000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Juoda, Balta |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Maitinimo šaltinis | Įmontuota baterija |
| Ūgis | 35 mm |
| Gylis | 97 mm |
| Svoris | 49 g |
| Plotis | 61 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 10“, „Windows“, „Linux“, „Mac“ „Windows 11“, „Windows 8“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Mygtukų kiekis | 9 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Tikslas | Kompiuteris |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 5 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus/Horizontalus |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |