Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MediaRange“ įvesties įrenginiai puikiai tinka visoms reikmėms biure ar namuose. Mūsų belaidę 5 mygtukų pelę galima greitai ir lengvai prijungti prie bet kurio kompiuterio per USB imtuvą ir ji yra paruošta naudoti su visomis įprastomis operacinėmis sistemomis.
| Santrauka | „MediaRange MROS207“. Forma: Dešinės rankos. Judesio aptikimo technologija: Optinis, Įrenginio sąsaja: Radijo dažnių belaidis, Judesio raiška: 1600 DPI, Mygtukų tipas: Paspaudžiami mygtukai, Mygtukų kiekis: 5, Slinkties tipas: Ratukas. Maitinimo šaltinis: Baterijos. Produkto spalva: Juoda, Anglies pluošto. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.mediarange.de/en/produkte/computer_accessories/mice_keyboards/index.pmode/modul%2Cdetail%2C1961/index.pmode |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,09 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,23 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,14 |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | biuras |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda, anglies |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Ne |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AAA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Maitinimo šaltinis | baterijos |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 118 mm |
| Ūgis | 38 mm |
| Svoris | 82 g |
| Plotis | 68 mm |
| Pakuotės tipas | Pūslė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Modelis | MROS207 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002898 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,13 kg |