LORGAR MSA10, itin lengva laidinė žaidimų pelė Advanced, balta
LORGAR MSA10, itin lengva laidinė žaidimų pelė Advanced, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
„LORGAR PLATFORM“ padeda jums išnaudoti visas savo įrenginio galimybes! Tiesiog atsisiųskite ir įdiekite mūsų programinę įrangą, kad galėtumėte konfigūruoti pelės nustatymus, programuoti mygtukus, sinchronizuoti su kitais įrenginiais, valdyti foninį apšvietimą, kurti makrokomandas ir pasiekti papildomas funkcijas.
Naudodamiesi „LORGAR PLATFORM“ galite lengvai stebėti savo įrenginio našumo statistiką. Stebėkite naudojimo laiką, žymeklio judėjimo atstumą, pelės aktyvumą, mygtukų paspaudimų skaičių, vidutinį greitį, slinkties skaičių ir kitus naudingus rodiklius.
Vos 55 gramus sverianti žaidimų pelė pasižymi simetriška forma, patogia visiems vartotojams. Per korpusą matosi stilinga, pagal užsakymą pagaminta PCBA, suteikianti įrenginiui unikalumo. Pridedamas 1,8 m ilgio pintas laidas.
„Pixart PAW3311“ jutiklis, kurio maksimalus jautrumas yra 12 000 DPI, užtikrina stabilų veikimą esant iki 35 G pagreičiui. Suderinamas su visais žaidimų paviršiais, užtikrinant didelį tikslumą ir reagavimą.
Visus pelės mygtukus galima konfigūruoti pagal jūsų pageidavimus: pagrindiniai mygtukai, atlaikantys 50 milijonų paspaudimų, jautrumo mygtukas, pritaikomi pirmyn ir atgal mygtukai, atlaikantys 10 milijonų paspaudimų, ir slinkties ratukas su integruotu mygtuku.
Akį traukiantį RGB foninį apšvietimą galima reguliuoti pelės mygtukais arba „LORGAR PLATFORM“. Apšvietimą galima sinchronizuoti su kitais „LORGAR™“ produktais, pavyzdžiui, mūsų RGB žaidimų pelės kilimėliu.
Dėl „Virgin PTFE“ slydimo pelė sklandžiai juda bet kokiu žaidimų paviršiumi ir užtikrina tikslų valdymą. Derinkite ją su „LORGAR™“ pelės kilimėliais, kad padidintumėte tikslumą!
Dėžutėje rasite atsargines pelės kojeles, ekologišką puodelių padėkliuką, du rankų šildytuvus ir firminį raktų pakabuką. Prieš išmesdami nepamirškite patikrinti dėžutės!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MSA10 |
| Komercinis pavadinimas | Itin lengva žaidimų pelė „Advanced MSA10“, balta (LRG-MSA10-WH) |
| Programinė įranga | LORGAR PLATFORMA |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Sąsaja | USB |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas |
| Mygtuko naudojimo laikas | 50 000 000 paspaudimų |
| Pelės jutiklis | PixArt PAW3311DB |
| Judėjimo skiriamoji geba | 12000 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 100 dpi 12000 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 300 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 35 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz / 250 Hz / 500 Hz / 1000 Hz |
| Kadrų dažnis | 12000 kadrų per sekundę |
| Pelės funkcijos | Dešiniarankiams skirtas RGB apšvietimas, simetriškas, lengvas, šukuotas dugnas su LORGAR™ logotipu ant PCBA USB pinto laido. |
| Reikalinga operacinė sistema | „Windows 11/10/8/7/Vista“ |
| Išorinė spalva | Balta |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas Raktų pakabukas Puodelių padėkliukas Dviejų rankų šildytuvai Nešiojimo krepšys Atsarginės pelės kojelės |
| Plotis | 62,5 mm |
| Ūgis | 39 mm |
| Gylis | 123 mm |
| Nominalus svoris | 0,055 kg |
| Maksimali darbinė aplinkos temperatūra | 65 °C |
| Minimali darbinė aplinkos temperatūra | -25 °C |
| Maksimali neveikianti aplinkos temperatūra | 85 °C |
| Minimali nedarbinė aplinkos temperatūra | -25 °C |
| Maksimalus darbinis drėgnumas | 85 % |
| Maksimalus nedarbinis drėgnumas | 85 % |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 168 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 65 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 134 mm |
| Svoris | 0,412 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,171 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485016753 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 720 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1065 x 1035 x 1215 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 54 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1080 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1065 x 1035 x 1896 mm |