-
−3%
„Logitech MX Anywhere 3S“ pelė „Office“ dešinė RF belaidis ryšys + „Bluetooth Laser 8000 DPI“
„Logitech MX Anywhere 3S“ pelė „Office“ dešinė RF belaidis ryšys + „Bluetooth Laser 8000 DPI“
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Baterijos talpa | 500 mAh |
| Įkraunamas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Įkrovimo prievado tipas | USB C tipo |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Ūgis | 34,4 mm |
| Svoris | 99 g |
| Plotis | 65 mm |
| Gylis | 100,5 mm |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „iOS 14“, „iOS 14“, „iOS 15“, „Android 12.0“, „Android 10.0“, „Android 8.0“, „Android 9.0“, „Android 11.0“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 12.0 Monterey“, „Mac OS X 13.0 Ventura“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus/Horizontalus |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Judesio aptikimo technologija | Lazeris |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 8000 DPI |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus | Taip |
| Įspėjimai | Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. Laikyti atokiai nuo šilumos šaltinių. |