Logitech Marathon Mouse M705
Logitech Marathon Mouse M705









Logitech Marathon Mouse M705
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Medžio anglis |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Ūgis | 42 mm |
| Gylis | 109 mm |
| Plotis | 71 mm |
| Svoris | 135 g |
| Imtuvo aukštis | 1,44 cm |
| Imtuvo gylis | 6,1 mm |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Imtuvo plotis | 1,87 cm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 7“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.11 El Capitan“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vienijantis imtuvas | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų funkcijos | DPI jungiklis, Pirmyn, Atgal |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |