-
−1%
„Logitech M720 Triathlon Mouse“.
„Logitech M720 Triathlon Mouse“.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| LED indikatoriai | Taip |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Svoris | 135 g |
| Gylis | 115 mm |
| Imtuvo aukštis | 1,87 cm |
| Ūgis | 45 mm |
| Plotis | 74 mm |
| Imtuvo svoris | 1,8 g |
| Imtuvo plotis | 1,44 cm |
| Imtuvo gylis | 6,1 mm |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iPadOS Androidas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vienijantis imtuvas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvo tipas | Vienijantis imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Mygtukų kiekis | 8 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Ne |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Biuras |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |