„Logitech G G502 X“ žaidimų pelė
„Logitech G G502 X“ žaidimų pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Pėdų medžiaga | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Gylis | 79,2 mm |
| Svoris | 89 g |
| Ūgis | 131,4 mm |
| Plotis | 41,1 mm |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 12.0 Monterey“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 10.14 Mojave“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Pagreitis (maks.) | 40 g |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 25600 DPI |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Integruota atmintis | Taip |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Mygtukų kiekis | 13 |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 13 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pelės sekimo greitis | 400 ips |
| Pakuotės turinys | G502 X žaidimų pelė DPI perjungimo mygtuko dangtelis vartotojo dokumentacija lipdukas |
| Profilių skaičius | 5 |
| Jutiklis | HERO 25K |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 800 g |
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Saugoti nuo vandens ar kitų skysčių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. |