Logitech G G502 HERO High Performance Gaming Mouse
Logitech G G502 HERO High Performance Gaming Mouse
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Apšvietimas | Taip |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Pėdų medžiaga | Politetrafluoretilenas (PTFE) |
| Apšvietimo spalvų skaičius | 16800000 |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Plotis | 75 mm |
| Gylis | 40 mm |
| Ūgis | 132 mm |
| Svoris | 121 g |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip, „MacOS“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Integruota atmintis | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Tikslas | Žaidimai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus/Horizontalus |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Apklausų rodiklis | 1000 Hz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 25600 DPI |
| Pagreitis (maks.) | 40 g |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 11 |
| Pelės sekimo greitis | 400 ips |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 11 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 50 |
| Pritaikomas svoris | Taip |
| Pėdų patvarumas | 250 km |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |