„Logitech B170“ belaidė pelė
„Logitech B170“ belaidė pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos tarnavimo laikas | 12 mėnesių |
| Svoris | 70,5 g |
| Imtuvo gylis | 6,6 mm |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Imtuvo plotis | 1,44 cm |
| Imtuvo aukštis | 1,87 cm |
| Ūgis | 35,2 mm |
| Gylis | 97,7 mm |
| Plotis | 61,5 mm |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip, „MacOS“ |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Tikslas | Biuras |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. Laikyti atokiai nuo šilumos šaltinių. |