Lenovo Pro Plus 6050 mouse Office Ambidextrous RF Wireless + Bluetooth Optical 2400 DPI
Lenovo Pro Plus 6050 mouse Office Ambidextrous RF Wireless + Bluetooth Optical 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Ne |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AA |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Svoris | 63,5 g |
| Gylis | 67 mm |
| Ūgis | 50 mm |
| Plotis | 125,5 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Sertifikavimas | CB TUV ženklas CE cTUVus FCC IC IMDA Medienos kompozicinė plokštė (WPC) BIS SIRIMAS NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KOKYBĖ ICASA TRA NTRA MOC Tėvų ir mokytojų asociacija IRT EQM BOCRA ARCT Numatomas laikas NCA POTRAZ ir kt. |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 5 |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Mygtukų kiekis | 10 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| „Bluetooth“ versija | 5.3 |