„Lenovo 540“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, USB C tipo, optinė, 2400 DPI
„Lenovo 540“ pelė, skirta biurui, skirta abiem rankoms, USB C tipo, optinė, 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Smėlis |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Lazerio spalva | Raudona |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Gylis | 58 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Plotis | 100 mm |
| Svoris | 67 g |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB C tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 3 |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Garantinis laikotarpis | 1 metai |