Lenovo 540 mouse Ambidextrous RF Wireless Optical 2400 DPI
Lenovo 540 mouse Ambidextrous RF Wireless Optical 2400 DPI
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Pilka |
| Lazerio spalva | Raudona |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Plotis | 100 mm |
| Svoris | 55 g |
| Gylis | 58 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB C tipo |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Mygtukų patvarumas (milijonai paspaudimų) | 3000000 |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |