-
−4%
Ergonomiškas dešiniarankis pelė su 12800 DPI optiniu jutikliu ir 6 programuojamais mygtukais. Pagrindinės savybės - raudona, žalia ir mėlyna RGB apšvietimas bei 1,5 m ilgio laidas.
Ergonomiškas dešiniarankis pelė su 12800 DPI optiniu jutikliu ir 6 programuojamais mygtukais. Pagrindinės savybės - raudona, žalia ir mėlyna RGB apšvietimas bei 1,5 m ilgio laidas.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Ergonomiška dešiniarankių pelė su 12800 DPI optiniu jutikliu ir 6 programuojamais mygtukais. Savybės: RGB apšvietimas raudona, žalia ir mėlyna spalvomis, 1.5 m kabelis.
Dizainas | |
|---|---|
| Apšvietimo spalva | Raudona, Žalia, Mėlyna |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Gylis | 112 mm |
| Plotis | 84 mm |
| Aukštis | 69 mm |
| Svoris | 90 g |
Sistemos Reikalavimai | |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | Android |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 10 |
Pelės Specifikacijos | |
| Įmontuota atmintis | Taip |
| Pagreitis (maks) | 20 G |
| Kadrų dažnis | 7000 fps |
| Polling dažnis | 1000 Hz |
| Judėjimo aptikimo technologija | Optinė |
| Judėjimo raiška | 12800 DPI |
Ergonomika | |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
Kitos Savybės | |
| Greitis | 1524 mm/sec |