-
−1%
Lenovo GX30L66303 yra pilno dydžio QWERTY klaviatūra su skaitmeniniu klaviatūra ir juodu monochrominiu dizainu. Komplekte taip pat yra pelė su 1000 DPI raiška ir slinkimo ratuku, skirta universaliam naudojimui su Windows operacinėmis sistemomis.
Lenovo GX30L66303 yra pilno dydžio QWERTY klaviatūra su skaitmeniniu klaviatūra ir juodu monochrominiu dizainu. Komplekte taip pat yra pelė su 1000 DPI raiška ir slinkimo ratuku, skirta universaliam naudojimui su Windows operacinėmis sistemomis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Lenovo GX30L66303 yra pilno dydžio QWERTY klaviatūra su skaitmeniniu klaviatūros bloku ir juodu monochrominiu dizainu. Ji apima pelę su 1000 DPI raiška ir slinkimo ratuku, skirtą universaliam naudojimui su Windows operacinėmis sistemomis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Klaviatūros ir Pelės Rinkinys |
| Prekės Ženklas | Lenovo |
| Modelis | GX30L66303 |
Specifikacijos | |
| Klaviatūros Stilius | Tiesus |
| Klaviatūros Spalva | Juoda |
| LED Indikatoriai | Taip |
| Paviršiaus Spalvų Schema | Monochrominė |
| Maitinimo Šaltinio Tipas | Baterija |
| Veikimo Temperatūra | 0 - 40 °C |
| Veikimo Santykinė Drėgmė | 40 - 90% |
| Pelės Svoris | 50 g |
| Pelės Išmatavimai | 59 x 99.8 x 39 mm |
| Windows Operacinės Sistemos Palaikomos | Taip |
| Imtuvas Įtrauktas | Taip |
| Slinkimo Tipas | Ratas |
| Judėjimo Raiška | 1000 DPI |
| Klaviatūros Kalba | JAV Anglų |
| Skaitmeninis Klaviatūros Blokas | Taip |
| Klaviatūros Išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros Formos Faktorius | Pilno dydžio (100%) |