-
−1%
The Lenovo GX30L66303 features a full-size QWERTY keyboard with numeric keypad and a black monochrome design. It also comes with a 1000 DPI mouse with scroll wheel for universal use with Windows operating systems.
The Lenovo GX30L66303 features a full-size QWERTY keyboard with numeric keypad and a black monochrome design. It also comes with a 1000 DPI mouse with scroll wheel for universal use with Windows operating systems.
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
The Lenovo GX30L66303 is a full-size QWERTY keyboard with a numeric keypad and a black monochrome design. It includes a 1000 DPI mouse with a scroll wheel for universal use with Windows operating systems.
Features | |
|---|---|
| Product Type | Keyboard and Mouse Set |
| Product Brand | Lenovo |
| Model | GX30L66303 |
Specifications | |
| Keyboard Style | Straight |
| Keyboard Color | Black |
| LED Indicators | Yes |
| Surface Color Scheme | Monochrome |
| Power Source Type | Battery |
| Operating Temperature | 0 - 40 °C |
| Operating Relative Humidity | 40 - 90% |
| Mouse Weight | 50 g |
| Mouse Dimensions | 59 x 99.8 x 39 mm |
| Windows Operating Systems Supported | Yes |
| Receiver Included | Yes |
| Scroll Type | Wheel |
| Motion Resolution | 1000 DPI |
| Keyboard Language | US English |
| Numeric Keypad | Yes |
| Keyboard Layout | QWERTY |
| Keyboard Form Factor | Full size (100%) |