HP laidinė pelė 1000
HP laidinė pelė 1000




HP laidinė pelė 1000
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| HP segmentas | Pradžia |
| Svoris | 70 g |
| Ūgis | 39,5 mm |
| Imtuvo svoris | 100 g |
| Plotis | 100 mm |
| Gylis | 58,5 mm |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |