HP laidinė pelė 100
HP laidinė pelė 100




HP laidinė pelė 100
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Produkto spalva | Juoda |
| HP segmentas | Pradžia |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Svoris | 90 g |
| Gylis | 64,3 mm |
| Ūgis | 37,2 mm |
| Plotis | 116,6 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 7“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Tikslas | Biuras |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |