HP belaidė pelė 200 (Empress Red)
HP belaidė pelė 200 (Empress Red)





HP belaidė pelė 200 (Empress Red)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| HP segmentas | Pradžia |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AAA |
| Ūgis | 34 mm |
| Svoris | 78 g |
| Plotis | 95 mm |
| Gylis | 58,5 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 8“, „Windows 8.1“, „Windows 7“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 2 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Rekomenduojamas naudojimas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Tikslas | Biuras |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |