HP 690 7M1D4AA QI įkraunama belaidė pelė su įkraunama juoda baterija
HP 690 7M1D4AA QI įkraunama belaidė pelė su įkraunama juoda baterija
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| HP segmentas | Pradžia |
| Baterijos tarnavimo laikas | 4 mėnesiai |
| Įkrovimo prievado tipas | USB C tipo |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Plotis | 1086 mm |
| Ūgis | 383 mm |
| Svoris | 88,7 g |
| Gylis | 611 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 6 |
| Tikslas | Biuras |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962780886, 884962825631, 884962780510 |