-
−5%
HP 435 daugiafunkcinė belaidė pelė
HP 435 daugiafunkcinė belaidė pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| HP segmentas | Verslas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Ūgis | 40,3 mm |
| Gylis | 74,2 mm |
| Svoris | 78,2 g |
| Plotis | 115,4 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 8“, „Windows 7“, „Windows 11“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Biuras |
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
| Programuojamų mygtukų skaičius | 4 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Programuojami pelės mygtukai | Taip |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 888793237625 |