HP 430 kelių įrenginių belaidė pelė
HP 430 kelių įrenginių belaidė pelė











HP 430 kelių įrenginių belaidė pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Baterijos tipas | AA |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Gylis | 74,2 mm |
| Ūgis | 40,3 mm |
| Svoris | 78,2 g |
| Plotis | 115,4 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + „Bluetooth“ |
| Tikslas | Biuras |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Įspėjimai | Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių., Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. |