HP 240 Empire Red Bluetooth pelė
HP 240 Empire Red Bluetooth pelė











HP 240 Empire Red Bluetooth pelė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Raudona |
| HP segmentas | Verslas |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Gylis | 60,5 mm |
| Svoris | 54,2 g |
| Ūgis | 29,3 mm |
| Plotis | 107 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Įspėjimai | Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Išmeskite pagal vietinius elektroninių atliekų tvarkymo reikalavimus. Laikyti atokiai nuo šilumos šaltinių. |