Gembird MUSW-6B-01 Office pelė Dešinė RF belaidė optinė 1600 DPI
Gembird MUSW-6B-01 Office pelė Dešinė RF belaidė optinė 1600 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Baterijos tipas | AAA |
| Energijos suvartojimas | 20 mA |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–80 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | -5–45 °C |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Ūgis | 30 mm |
| Imtuvo gylis | 1,4 cm |
| Gylis | 115 mm |
| Plotis | 65 mm |
| Imtuvo aukštis | 1,8 cm |
| Svoris | 660 g |
| Imtuvo plotis | 6 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 10“, „Windows 8“ |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų funkcijos | Pirmyn |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Įspėjimai | Produktas turi būti apsaugotas nuo drėgmės. Laikyti atokiai nuo šilumos šaltinių. |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |