Gembird MUS-4B-02 pelė Dešinė USB optinė 1200 DPI
Gembird MUS-4B-02 pelė Dešinė USB optinė 1200 DPI




Gembird MUS-4B-02 pelė Dešinė USB optinė 1200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Ūgis | 38 mm |
| Gylis | 115 mm |
| Svoris | 76 g |
| Plotis | 80 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 8“, „Windows 10“ |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Tikslas | Biuras |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,35 m |