-
−4%
Extreme XM104K pelė USB Type-A optinė 1000 DPI dešinėje pusėje
Extreme XM104K pelė USB Type-A optinė 1000 DPI dešinėje pusėje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Guminės rankenos | Ne |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Apšvietimas | Ne |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Maitinamas baterijomis | Taip |
| Baterijos tipas | AAA |
| Maksimalus diapazonas | 10 metrų |
| Maišytuvas komplekte | Ne |
| Plotis | 65 mm |
| Ūgis | 36 mm |
| Svoris | 200 g |
| Ilgis | 95 mm |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB 2.0 |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Integruota klaviatūra | Ne |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Programuojami pelės mygtukai | Ne |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Tikslas | Biuras |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Integruota atmintis | Ne |
| Kelių įrenginių palaikymas | Ne |
| Tylus spragtelėjimas | Taip |
| Veikia ant bet kokio paviršiaus | Taip |