Esperanza EM132 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI
Esperanza EM132 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI



Esperanza EM132 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Taip |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| RGB LED kontaktų lizdas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Ūgis | 40 mm |
| Plotis | 70 mm |
| Svoris | 130 g |
| Gylis | 130 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Mac OS 10.6.2“, „Windows 2000“, „Windows 7“, „Windows 10“, „Windows 8“, Windows ME, „Windows XP“, „Windows 98“, Windows NT, „Windows Vista“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Tikslas | Žaidimai |
| Įrenginio sąsaja | USB 2.0 |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judėjimo skiriamoji geba | 7200 DPI |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 7 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |