- Prekė sandėlyje
Esperanza EGM702 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI
Esperanza EGM702 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI












Esperanza EGM702 pelė Dešinė USB optinė 7200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Illumination | Yes |
| Surface coloration | Monotone |
| RGB LED pin header | Yes |
| Form factor | Right-hand |
| Product colour | Black |
| Power source | Cable |
| Depth | 130 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 65 mm |
| Weight | 105 g |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 7, Windows 98, Windows XP, Windows 10, Windows 8, Windows ME, Mac OS 10.6.2, Windows Vista, Windows 2000, Windows NT |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement resolution | 7200 DPI |
| Buttons quantity | 7 |
| Scroll type | Ball |
| Scrolling directions | Vertical |
| Purpose | Gaming |
| Movement detection technology | Optical |
| Device interface | USB 2.0 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Cable length | 1.5 m |