CANYON pelės Shadder GM-321 RGB 6 mygtukai laidinis juodas
CANYON pelės Shadder GM-321 RGB 6 mygtukai laidinis juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
„Canyon Shadder“ privers jūsų priešininkus krūptelėti nuo jūsų įgūdžių didybės. Visiškai juodas korpusas su RGB foniniu apšvietimu šviečia mūšio lauko tamsoje.
Yra šeši programuojami mygtukai, šeši jautrumo lygiai ir šeši foninio apšvietimo efektų režimai. Žavingai velniška! „Canyon“ programinės įrangos dėka visa tai galite pritaikyti pagal savo skonį. Nepamirškite priskirti makro funkcijų – „Shadder“ tai taip pat palaiko.
Ši pelė turi integruotą „Instant 725F“ jutiklį, kurio maksimalus jautrumas yra 7200 DPI. Mygtukai sukurti taip, kad atlaikytų 5 milijonus paspaudimų, o pintas laidas tarnaus iki laiko pabaigos.
Savybės:
| Rinkodaros modelio pavadinimas | Shadder GM-321 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė Shadder GM-321 RGB 6 mygtukų laidinė juoda |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Sąsaja | USB |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko funkcija | Programuojamas |
| Mygtuko naudojimo laikas | 5 000 000 paspaudimų |
| Pelės jutiklis | Momentinis 725F |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi 7200 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 60 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 20 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz |
| Kadrų dažnis | 7000 kadrų per sekundę |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | RGB |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratuko foninis apšvietimas, pintas kabelis su magnetiniu ferito žiedu |
| Platformos suderinamumas | „Mac“ operacinė sistema Langai |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Įtrauktas laidas | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,65 m |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Spalvų dėžutė |
| Plotis | 39,7 mm |
| Ūgis | 63,4 mm |
| Gylis | 126 mm |
| Nominalus svoris | 100 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 150 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 55 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 196 mm |
| Svoris | 0,252 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485009908 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 55 x 196 x 150 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,252 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 10,88 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 18 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 720 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1000 x 1410 x 1200 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 28 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1120 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1000 x 2250 x 1200 mm |