CANYON pelė MW-44 Wireless Charge Geltona mėlyna
CANYON pelė MW-44 Wireless Charge Geltona mėlyna
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Susipažinkite su naujausiu mūsų belaidžių pelių asortimento nariu – „Canyon MW-44“. Ši pelė yra trijų režimų belaidė: ji turi klasikinį 2,4 GHz ryšį ir dviejų kanalų „Bluetooth 5.0“.
Dviejų kanalų „Bluetooth“ ryšiu galite prijungti jį prie dviejų įrenginių vienu metu ir sklandžiai perjungti juos.
Aštuoni mygtukai patenkins visus jūsų poreikius – tiek verslo, tiek žaidimų. Jungikliai yra paruošti veikti mažiausiai 3 milijonus paspaudimų. Jis atrodo gaiviai ir tvarkingai su įvairiaspalviu foniniu apšvietimu ir septyniais apšvietimo režimais.
Kalbant apie technines specifikacijas, ši „Canyon“ pelė turi „Pixart“ optinį jutiklį su trimis jautrumo lygiais iki 1600 DPI. Pelė maitinama įkraunama 500 mAh baterija, todėl galite pamiršti tas erzinančias AA baterijas.
Įkraukite vos per dvi valandas naudodami pakuotėje esantį 80 cm ilgio C tipo laidą. Įkrovimą rodo mėlyna lemputė. Išnaudokite visas belaidės pelės galimybes. Įsigykite „Canyon MW-44“ jau šiandien!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-44 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-44 belaidė įkrovimo geltona mėlyna |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Sąsaja | „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Mygtukų skaičius | 8 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | LED |
| Pelės funkcijos | LED foninis apšvietimas, įkraunamas, trijų režimų, ryšys, dviejų kanalų „Bluetooth®“ ryšys. |
| Tinklų atitikties standartai | „Bluetooth® 5.0“ |
| Baterijų technologija | Ličio jonų akumuliatorius |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | Įmontuotas |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Maksimali srovės galia | 500 mAh |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Mėlyna/geltona |
| Įtrauktas laidas | USB C tipo laidas |
| Kabelio ilgis | 80 cm |
| Pridedami priedai | Imtuvas Kabelis |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Plotis | 64 mm |
| Ūgis | 35 mm |
| Gylis | 102 mm |
| Nominalus svoris | 0,075 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 125 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 42 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 205 mm |
| Svoris | 0,116 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,093 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485015138 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 42 x 205 x 125 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,116 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 6,66 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1000 x 1250 x 1200 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 42 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1680 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1000 x 2075 x 1200 mm |