CANYON pelė MW-18 Wireless Charge Pearl White
CANYON pelė MW-18 Wireless Charge Pearl White
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-18 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-18 belaidė įkrovimo pelė-balta |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Sąsaja | RF |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi |
| DPI reguliavimo žingsnis | 400 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas, kompaktiškas, tylus spustelėjimas |
| Baterijų technologija | Ličio jonų akumuliatorius |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | Įmontuotas |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 50 val. |
| Maksimali srovės galia | 300 mAh |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Perlų balta |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Gylis | 63,3 mm |
| Ūgis | 32,3 mm |
| Plotis | 116,4 mm |
| Nominalus svoris | 0,075 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 138 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 72,3 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 218 mm |
| Svoris | 0,148 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuočių skaičius paletėje | 1440 m. |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485005771 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 72,3 x 218 x 138 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,148 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 6,52 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 900 x 1390 x 1080 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1440 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 900 x 2010 x 1080 mm |