CANYON MW-7, 2,4 GHz belaidė pelė, 6 mygtukai, DPI 800/1200/1600, su 1 AA baterija, dydis 110*60*37mm, 58g, balta
CANYON MW-7, 2,4 GHz belaidė pelė, 6 mygtukai, DPI 800/1200/1600, su 1 AA baterija, dydis 110*60*37mm, 58g, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Ši „Canyon“ belaidė pelė yra tikslus ir patvarus sprendimas jūsų verslo ar kūrybiniams poreikiams. Pamirškite apie klaidingus paspaudimus – „Pixart 3065“ optinis jutiklis yra reguliuojamas ir pasiekia 1600 DPI. Prijungta per 2,4 GHz USB imtuvą, pelė maitinama viena standartine AA baterija. Ji yra „plug-and-play“ tipo, todėl tiesiog pasirinkite norimą skiriamąją gebą ir atlikite darbus! Ir palikite visus rūpesčius, nes mes pasirūpinome patikimumu: visi 4 mygtukai tarnaus jums 3 milijonus paspaudimų. Įsigykite patikimą įrankį savo užduotims atlikti jau dabar!
Savybės:
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-7 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-7 belaidė, balta |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Sąsaja | RF |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Maksimalus judėjimo greitis | 30 col./sek. |
| Maksimalus pagreitis | 10 g |
| Atsako dažnis | 125 Hz |
| Kadrų dažnis | 125 kadrai per sekundę |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | Reguliuojamas DPI |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AA |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Balta |
| Pridedami priedai | Imtuvas |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Plotis | 60 mm |
| Ūgis | 37 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Nominalus svoris | 58 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 125 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 53 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 195 mm |
| Svoris | 0,098 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485009557 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 53 x 195 x 125 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,098 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 4,72 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1000 x 1250 x 1200 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 42 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1680 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1000 x 2075 x 1200 mm |