CANYON MW-18, 2,4 GHz belaidė įkraunama pelė su Pixart jutikliu, 4 klavišai, tylus jungiklis dešiniajam/kairiajam klavišams, DPI: 800/1200/1600, maks. Naudojimas 50 valandų vieną kartą visiškai įkrautas, 300 mAh ličio polio baterija, tamsiai pilka, laido ilgis 0,6 m, 116,4 * 63,3 * 32,3 mm, 0,075 kg
CANYON MW-18, 2,4 GHz belaidė įkraunama pelė su Pixart jutikliu, 4 klavišai, tylus jungiklis dešiniajam/kairiajam klavišams, DPI: 800/1200/1600, maks. Naudojimas 50 valandų vieną kartą visiškai įkrautas, 300 mAh ličio polio baterija, tamsiai pilka, laido ilgis 0,6 m, 116,4 * 63,3 * 32,3 mm, 0,075 kg
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Ši stilinga pelė bus puikus įrankis darbui biure, bendradarbystės erdvėje ar ne biure vykstantiems verslo susitikimams. Tylūs mygtukai leidžia susikaupti ties darbu, neblaškant ir netrukdant kitiems. Atspari dilimui danga ir kompaktiški matmenys leidžia nešiotis pelę bet kokio dydžio krepšyje. Didelė laidinio ir belaidžio įkrovimo galimybių įvairovė leis išvengti netvarkingų situacijų, kai pelė staiga išsijungia. Tiesiog palikite pelę ant išmaniojo telefono įkroviklio arba naują „Canyon“ pelės kilimėlį pertraukai ir įkraukite ją. Tai neįtikėtinai patogu! Pelė patogi tiek dešinei, tiek kairei rankai. Patogumas, paprastumas ir naujos technologijos patogiam ir nepertraukiamam darbui!
Savybės:
• 2,4 GHz belaidis ryšys per USB imtuvą
• Įkrovimo režimai: belaidis / laidinis
• Jutiklio tipas: optinis
• Mygtukų skaičius: 4
• Jutiklio skiriamoji geba: 800/1200/1600 DPI
• Mygtukų tarnavimo laikas: 3 milijonai paspaudimų
• Tylūs mygtukai
• Patvari perlamutrinės dangos technologija
• Įkraunama ličio polimerų baterija, 300 mAh
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-18 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-18 belaidė įkrovimo pelė, tamsiai pilka |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Sąsaja | RF |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi |
| DPI reguliavimo žingsnis | 400 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | Slinkties ratukas, kompaktiškas, tylus spustelėjimas |
| Baterijų technologija | Ličio jonų akumuliatorius |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | Įmontuotas |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas | 50 val. |
| Maksimali srovės galia | 300 mAh |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Tamsiai pilka |
| Pridedama dokumentacija | Greito paleidimo vadovas Garantinė kortelė |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Gylis | 63,3 mm |
| Ūgis | 32,3 mm |
| Plotis | 116,4 mm |
| Nominalus svoris | 0,075 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 138 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 72,3 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 218 mm |
| Svoris | 0,148 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| EAN kodas | 5291485007553 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 72,3 x 218 x 138 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,148 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 6,52 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 24 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 960 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 900 x 1390 x 1080 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1440 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 900 x 2010 x 1080 mm |