Belaidė pelė RX-560SW juoda (tyli bt. 5+1bt. 800-1600DPI, Soft Touch, lizdinė plokštelė)
Belaidė pelė RX-560SW juoda (tyli bt. 5+1bt. 800-1600DPI, Soft Touch, lizdinė plokštelė)
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Belaidė technologija | RF |
| Dažnis | 2,4 GHz |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi 1200 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Pelės funkcijos | Kairėn-dešinėn rankoms skirtas slinkties ratukas |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AA |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Platformos suderinamumas | „Mac“ operacinė sistema Langai |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Plotis | 60 mm |
| Ūgis | 108 mm |
| Gylis | 39 mm |
| Nominalus svoris | 60 g |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 6 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Svoris | 0,15 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,12 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 6438162017064 |