-
−4%
HP 700 įkraunamas bevielis pelės modelis pasižymi abipusiu dizainu, 8 mygtukais (7 iš jų programuojami) ir 6000 DPI judėjimo raiška. Jis palaiko bevielį ryšį per RF ir Bluetooth, turi USB Type-C įkrovimo jungtį ir bevielį veikimo nuotolį iki 10 metrų.
HP 700 įkraunamas bevielis pelės modelis pasižymi abipusiu dizainu, 8 mygtukais (7 iš jų programuojami) ir 6000 DPI judėjimo raiška. Jis palaiko bevielį ryšį per RF ir Bluetooth, turi USB Type-C įkrovimo jungtį ir bevielį veikimo nuotolį iki 10 metrų.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
HP 700 Įkraunamas Bevielis Pelė turi abipusį dizainą, 8 mygtukus (7 programuojami) ir judėjimo rezoliuciją 6000 DPI. Ji palaiko bevielį ryšį per RF ir Bluetooth, turi USB Type-C įkrovimo prievadą ir bevielį veikimo nuotolį iki 10 metrų.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto Spalva | Juoda |
| Forma | Abipusis |
| HP Segmentas | Namams |
Galia | |
| Maitinimo Šaltinis | Baterijos |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Plotis | 118 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Gylis | 61 mm |
| Svoris | 105 g |
Sistemos Reikalavimai | |
| Kitos Palaikomos Operacinės Sistemos | ChromeOS |
| Palaikomos Windows Operacinės Sistemos | Windows 11, Windows 10 |
Pelė | |
| Mygtukų Kiekis | 8 |
| Ritinių Kiekis | 1 |
| Ritinimo Kryptys | Vertikalus/Horizontales |
| Bluetooth Versija | 5.2 |
| Dažnio Juosta | 2.4 GHz |
Ergonomika | |
| Bevielio Ryšio Nuotolis | 10 m |